BIBLIJA.LT
ŠVENTASIS RAŠTAS LIETUVIŠKAI
www.lcn.lt
Katalikų Bažnyčia Lietuvoje

  2024 05 29 Trečiad.
apie projektą apie svetainę medis
 teksto skaitymas
 išsami paieška
 

PAGALBA BIBLIJA.LT NARŠYTOJAMS

Kaip skaityti? | Kaip spausdinti? | Dienos liturginiai Šventojo Rašto skaitiniai | Kaip cituoti medžiagą iš biblija.lt? | Kaip ieškoti? | Kaip daryti nuorodas į biblija.lt? | Ypatingų skyrių ir eilučių numeracija

Kaip skaityti?

Palietus pelės žymekliu (dešinėje, viršelio meniu ant mėlynos juostos), atsiveria langas, kuriame pasirinkite norimą skaityti tekstą. Paspaudus arba klaviatūroje – „Enter“, atsivers pasirinkto Biblijos teksto turinys, išdėstytas knygomis ir skyriais. Eikite į pasirinktą skyrių. Skaitydami tekstą skyriais, galite juos vartyti pirmyn ir atgal .

Kaip spausdinti?

Ir spausdinant įprastu būdu, ir naudojantis funkcija, ant lapo bus atspausta speciali puslapio versija. Jei atsispaus visas puslapio vaizdas, bet šiek tiek teksto iš puslapio dešinės į lapą nesutilps, tai reiškia, jog jūs naudojate senesnes naršyklių versijas už Internet Explorer 5.5, Netscape 6 ar Opera 7 ir kai kurios svetainės funkcijos neveikia.

Dienos liturginiai Šventojo Rašto skaitiniai

Kiekvienos dienos liturginius Šventojo Rašto skaitinius, skaitomus Katalikų bažnyčiose, galite rasti paspaudę arba ant dienos datos ir įėję į mėnesio lentelę svetainėje www.lcn.lt/bl/dzodis.

Kaip cituoti medžiagą iš biblija.lt?

Kai rašto darbe cituojate Biblijos tekstus, sudėtus iš biblija.lt DB, nurodyti puslapių internete nereikia, užtenka bibliografinės šaltinių nuorodos.

Kai naudojate nuorodas į biblija.lt DB (Biblijos tekstus) ar kitus tekstus savo interneto puslapiuose, būsime dėkingi, jei esant galimybei, nurodysite svetainės adresą „BIBLIJA.LT – Šventasis Raštas lietuviškai“.

Kai savo rašto darbe ar interneto puslapiuose cituojate medžiagą iš biblija.lt svetainėje paskelbtų tekstų (ne pačius Biblijos tekstus), laikykitės įprastų citavimo iš interneto taisyklių – nurodykite bent biblija.lt adresą, ir jei įmanoma, tikslų naudojamos citatos puslapio adresą.

Iškilus neaiškumų dėl tekstų naudojimo teisių, prašome kreiptis į Katalikų interneto tarnybą.